Podoba hlavnej postavy Zaklínača bola dlhší čas veľkým tajomstvom. Koncom októbra sme ale konečne v role Geralta mohli vidieť charizmatického Henryho Cavilla. V našej ankete čitatelia Filmkultu dali jasne najavo, že s jeho výzorom neboli veľmi spokojní. Časť z vás označila Cavillovho Geralta za skvelého, no drvivá väčšina len za priemerného.

 

Vraví sa, že prvý dojem je veľmi podstatný, no v prípade Geralta stvárneného najnovším Supermanom možno ešte svoje hodnotenie prehodnotíš. Prečo?

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Henry Cavill (@henrycavill),

 

Podľa informácií od šéfredaktora Geeks WorldWide Caseyho Walsha sa vo vnútorných kruhoch spoločnosti hovorí o veľkej spokojnosti, vďaka čomu Netflix ešte pred publikovaním prvej série údajne uvažuje o natáčaní niekoľkých ďalších.

 

Známy filmový portál ComicBook označil Walsha za hodnoverný zdroj, na ktorého bolo už v minulosti spoľahnutie. V prípade pravdivosti daného tvrdenia by sme boli samozrejme nadšení, ale zatiaľ túto informáciu berieme s rezervou a rovnaký postoj by sme radili zachovať aj tebe. Pravda sa nám vyjaví až v roku 2019.

 

Mimo Geralta alias Cavilla sa hlavných rolí v seriálu ujme Freya Allan (Into the Badlands) hrajúca Ciri či Anya Chalotra (Wanderlust, The ABC Muders), ktorá stvárni čarodejnicu Yennefer. Aké más očakávania od seriálového Zaklínača? Myslíš si, že pôjde o veľký hit alebo sa obávaš sklamania? Vyjadriť sa môžeš v nižšie priloženej ankete.

 

Ako to vidíš ty?
Predpokladám úspech
360 hlasov
Ťažko povedať, nechám sa prekvapiť
458 hlasov
Myslím, že pôjde o prepadák
99 hlasov
Ohodnoť článok
41
Zdroj: comicbook.com
Foto: CD Projekt Red, Netflix