Dlhú dobu si neboli fanúšikovia istí, kto sa v pokračovaní Spider-Man: Homecoming vlastne ujme role predpokladaného záporáka Mysteria. Samozrejme, mali sme tu fotografie z natáčania, z ktorých sa dalo odhadnúť, že išlo o Jakea Gyllenhaala

 

Samotný herec aj štúdio chodili ale dlhú dobu okolo horúcej kaše. To síce robia aj doteraz, no v súčasnej dobe je už každému jasné, že Gyllenhaal rovná sa Mysterio.

 

Jake Gyllenhaal alias Mysterio zo Spider-Man: Far From Home odhalil svoj kostým

 

Vďaka brazílskemu Comic-Conu, kde boli jeho účastníci poctení sledovaním prvého traileru pre Spider-Man: Far From Home, sme sa o Mysteriovi dozvedeli aj pomerne neočakávanú informáciu. Miesto toho, aby v očakávanom pokračovaní Spider-Mana bojoval proti hlavnému hrdinovi, s ním naopak spojí svoje sily.

 

Do tímu ho kvôli hrozbe takzvaných The Elementals naverboval Nick Fury. Navyše, promo fotografia magazínu Empire nám konečne odhalila aj pôsobivú Mysteriovu podobu. Tú sme síce mohli vidieť už z fotiek z natáčania, no v danom prípade išlo o zábery z profilu či z veľkej diaľky. Čo povieš, môže byť?

 

 

 

Trailer na Spider-Man: Far from Home mal byť už touto dobou dávno uverejnený, ale štúdio jeho vypustenie bohužiaľ stále odkladá. Preto sa zatiaľ musíme uspokojiť aj s málom.

 

Podľa dostupných informácií by sme v ňom už ale Gyllenhaala a jeho Mysteria mohli vidieť v plnej kráse. Premiéra snímky je plánovaná na 4. júla (červenec) 2019 a ak sa o nej chceš dozvedieť viac, klikaj sem.

Ohodnoť článok
56
Zdroj: collider.com, heroichollywood.com
Foto: Sony Pictures Releasing, 20th Century Fox