Druhá séria Punishera sa dostane na Netflix už niekedy v januári (leden) a my sa teda môžeme pomaly pripravovať na prísun noviniek. Prvé z nich uzreli svetlo sveta v priebehu posledných dní. Dozvedeli sme sa napríklad to, kto bude záporákom, ale aj to, aké vzťahy medzi postavami môžeme očakávať. Poďme však poporiadku.

 

Dá sa povedať, že Frank Castle na konci prvej série našiel aspoň čiastočný pokoj v duši. Billy Russo (Ben Barnes) sa po svojich zraneniach zotavuje a tvorcovia z neho pravdepodobne už behom druhej série vytvoria komiksového záporáka menom Jigsaw. Okrem jeho tváre však najviac utrpí pamäť a práve to, na čo si pamätá a na čo nie, bude zohrávať dôležitú úlohu. Nebude však jediný, kto Frankovi pôjde po krku.

 

Ďalším záporákom, ktorý sa nejakým spôsobom pripletie Punisherovi do cesty, bude náboženský fanatik John Pilgrim (Josh Stewart). Jeho samotný herecký predstaviteľ sa vyjadril, že: „Na povrchu je kresťanským fundamentalistom, ktorý v sebe skrýva zlosť a hlboko pochovanú násilnú stránku. Práve tá sa však pomaly prebúdza.“ 

 

Druhá séria Punishera bude ešte temnejšia a násilnejšia. Proti komu sa Frank postaví tentokrát?

 

Počas natáčania v priebehu roka Netflix dovolil vstup do zákulisia niekoľkým novinárom. Tí z portálu Collider označili sériu za ešte temnejšiu, násilnejšiu a krvavejšiu. Ako sa však Frank opäť dostane do vražedného módu? 

 

Bernthal povedal, že: „Vnútorné monštrá vychádzajú u mnohých ľudí na povrch práve v období pokoja, keď nemajú žiaden cieľ, pre ktorý treba bojovať. Mier môže byť pre niektorých tým najstrašnejším obdobím.“ O niečom podobnom by mala byť aj druhá séria. Frank sa v nej pokúsi nájsť sám seba a vyrovnať sa so svojím bremenom antihrdinu, ktorý rieši veci ďaleko za hranicami zákona.

 

Čo-to dočinenia bude mať s Frankovým návratom k zabíjaniu dozaista aj Amy Bendix (Giorgia Whigham). Nová postava je zahalená rúškom tajomstva, no vieme, že ide o dobrodružnú tínedžerku, ktorú vychovala ulica.

 

Raz sa však zapletie so zlými ľuďmi, ktorý sa jej budú snažiť ublížiť a môžeš iba hádať, ktorý drsný hrdina nenávidí zlé zaobchádzanie s deťmi. Minulosť Amy bude mimochodom spojená s už spomínaným náboženským záporákom Pilgrimom.

 

Druhá séria Punishera bude ešte temnejšia a násilnejšia. Proti komu sa Frank postaví tentokrát?

 

Čo sa týka ostatných postáv, dôležitú úlohu bude zohrávať Billyho psychoterapeutka Krista Dumont (Floriana Lima). Russovi síce bude pomáhať skladať pamäťovú skladačku, no sama bude skrývať niečo osobné.

 

Koniec prvej série ovplyvnil aj agentku Dinah Madani (Amber Rose Revah). Tá po zrade nedôveruje nikomu a svoje problémy zaháňa alkoholom či promiskuitným sexom. Navyše sa stane Billym úplne posadnutá.

 

Dôležitým navrátilcom bude aj Karen Page (Deborah Ann Woll). Karen si síce prešla v tretej sérii Daredevila peklom, avšak Frankovi opäť vstúpi do života a ich vzťah bude zohrávať veľmi dôležitú úlohu.

 

Druhá séria Punishera bude ešte temnejšia a násilnejšia. Proti komu sa Frank postaví tentokrát?

 

Ďalej sme sa dozvedeli, že v seriáli bude najmä prostredníctvom mladej Amy o niečo viac humoru a napríklad aj to, že Punisher si bude obliekať svoj ikonický kostým z taktických dôvodov, ktoré budú dôležité pre príbeh.

 

Všetko to znie naozaj zaujímavo a my sa už poriadne tešíme na prvý trailer. Čo ty? Ešte raz pripomíname, že nových 13 epizód by sa malo dostať na Netflix už behom budúceho mesiaca. Ak sa Punishera nevieš dočkať, klikaj sem pre viac informácií.

Ohodnoť článok
21
Zdroj: heroichollywood.com, heroichollywood.com, collider.com, collider.com, ign.com