Obdobie dovoleniek sa blíži ku koncu, no stále sa môžeš zabaviť. Pozývame ťa totiž na náš ďalší Filmový kvíz! Ak si teda chceš prevetrať svoje kinematografické znalosti alebo sa iba jednoducho zabaviť, si vítaný. 

 

Dňa 8. januára (leden) 2019 od 19:00-21:00h budeš môcť súťažiť v maximálne štvorčlenných tímoch a ukázať, či si pravý filmový znalec. Opäť sme si pripravili 100 otázok na rôzne témy.

 

Miestom konania bude opäť Kulturák klub na Bazovej 9 v Bratislave (bývalá Hlava 22). Otázky sa budú týkať celého spektra filmovej tvorby: od súčasných trhákov až po klasiky kinematografie.

 

Máš napozerané a rád by si si overil svoje filmové znalosti? Filmkult kvíz ťa otestuje vo všetkom a pridá aj vecné výhry

 

Okrem toho sa stretneš s ďalšími podobnými nadšencami, pokecáš o filmoch, dáš si pivo v priateľskej atmosfére, môžeš podebatovať s prítomnými členmi redakcie a v neposlednom rade sa aj niečo nové dozvieš. Takisto môžeš vyhrať ceny od distribučných spoločností CinemArt (Favoritka), Saturn (Návrat Mary Poppins) či Continental (Trhlina).

 

Ak sa aj obávaš toho, že nemáš dostatok vedomostí, nezúfaj. Ide hlavne o zábavu. Rozhodne teda pozbieraj odvahu a určite doraz. Na záverom prikladáme ešte link na udalosť na Facebooku. A keď už tam budeš, môžeš sa rovno aj prihlásiť. Vstup je 3€ na osobu.

 

Prihlasovať sa môžeš na emailovej adrese: filmkultkviz@gmail.com
Do emailu napíš názov tímu. 

 

Tešíme sa na teba!

 

P.S. Ak máš nejaké organizačné otázky alebo pripomienky k predchádzajúcemu kvízu, napíš nám ich do komentárov,  prípadne prostredníctvom správy na Facebooku. 

 

Máš napozerané a rád by si si overil svoje filmové znalosti? Filmkult kvíz ťa otestuje vo všetkom a pridá aj vecné výhry

 

Ohodnoť článok
0
Foto: Filmkult