Rami Malek sa momentálne rozhodne nemá zle. Nielenže si v poslednom období užíva nadšené slová chvály za svoj výkon v obrovskom hite Bohemian Rhapsody, ale aj spoločné chvíle strávené s priateľkou a zároveň hereckou kolegyňou Lucy Boynton, ktorá si s sním zahrala vo vyššie menovanej hudobnej biografii.

 

Herec ich vzťah potvrdil na nedávnom filmovom festivale Palm Springs International v Kalifornii, keď si počas slávnostného večera prebral ocenenie v kategórii Breakthrough Performance (prelomový výkon). 37-ročný Malek si pri ďakovnej reči nemohol pomôcť a poďakoval sa aj svojej 24-ročnej polovičke:

 

Ďakujem, Lucy Boynton. Bola si mojím spojencom, dôverníkom a si mojou láskou. Nesmierne si ťa cením.

 

Rami Malek

 

A hoci Malek vzťah s herečkou oficiálne potvrdil iba nedávno, obaja sa doteraz na verejnosti objavovali pomerne často, pričom svoju vzájomnú náklonnosť rozhodne neskrývali. Ľudia si ich všimli napríklad na obede v Los Angeles (fotky nájdeš tu), kde sa držali za ruky a pobozkali sa, no ukázali sa aj na tamojšom májovom koncerte kapely U2.

 

Zatiaľ čo Malek stvárnil v Bohemian Rhapsody Freddieho Mercuryho, Boynton sa zhostila úlohy Mary Austin, teda spevákovej dlhoročnej partnerky a múzy, ktorá bola inšpiráciou pre skladbu Love of My Life z roku 1975. Rami Malek bol za svoj výkon nominovaný na Zlatý glóbus a pravdepodobne zabojuje aj o Oscara.

Ohodnoť článok
73
Zdroj: ew.com
Foto: instagram.com, 20th Century Fox