33-ročný muž sa prostredníctvom Redditu zveril svetu, že kvôli svojmu výnimočne zlému zdravotnému stavu bude pravdepodobne už čoskoro po smrti. Z dôvodu zriedkavej kombinácie v podobe rakoviny pečene, rakoviny úst a zlyhávaniu kostnej drene sa zrejme nedožije ani do apríla (duben) tohto roku.

 

Na následky rovnakých zdravotných problémov mu ešte pred tromi rokmi zomrela sestra a v súčasnej dobe je už zdá sa zmierený s tým, že čoskoro si dedičné ochorenia vypýta svoju daň aj na jeho živote.

 

Od užívateľov Redditu nežiadal o ľútosť či finančné príspevky (ktoré mu napriek tomu ponúkali – im ale odkázal, aby ich investovali do výskumu chorôb), ale chcel vidieť, akým spôsobom by sa mohol dostať na skoršie premietanie Avengers: Endgame.

 

 

Premiéra očakávanej Marvelovky je totiž v Austrálii (odkiaľ pochádza) plánovaná až na 24. apríla a do tej doby bude už zrejme 33-ročný muž s raritnou kombináciou ochorení nejaký čas po smrti. 

 

Nečakane rýchla a ochotná reakcia ľudí ho však mimoriadne prekvapila. Twitterom sa kvôli jeho príspevku začal šíriť hashtag #Avengers4Alexander a niektorí užívatelia mu dokonca ponúkali vlastné orgány. Pri vzraste svojej popularity sa začal obávať už len toho, že ľudia v jeho internetovej histórii nájdu akýkoľvek nevhodný príspevok.

 

V aktualizovanej správe sa 33-ročný muž poďakoval za množstvo blogových článkov a videí na YouTube s vyjadrením podpory, pričom dodal, že podľa jeho informácií sa o jeho prípade už dozvedel aj Marvel. Reakciu od štúdia však zatiaľ nedostal.

 

Umierajúci muž túži pred smrťou vidieť Avengers: Endgame. Ľudia už kontaktovali Marvel a Chrisa Hemswortha

 

Okrem toho ale prišiel na to, že Austrália je skutočne malá, pretože zistil, že známy jeho známeho je v kontakte s Chrisom Hemsworthom alias Thorom, ktorý bol vďaka tomu s jeho prípadom údajne taktiež oboznámený.

 

Veľký fanúšik Avengers s humorom priznal, že cíti povinnosť za to, aby sa nedožil do premiéry, pretože by si zdalo, že svoj zdravotný stav len zneužíval. V každom prípade 33-ročnému Austrálčanovi prajeme, aby mu Marvel vyhovel.

Ohodnoť článok
133
Zdroj: reddit.com
Foto: Marvel