V roku 2019 nás čaká zakončenie hneď niekoľkých seriálov, pričom zrejme najpopulárnejším z nich je fantasy Game of Thrones. Za posledné obdobie sme ťa zo sveta Georga R. R. Martina informovali s každou podstatnou informáciou, ale až doposiaľ sme nenazreli na čo len jednu scénu z finálnej 8. série.

 

To sa ale mení dnešným dňom, kedy HBO publikovalo svoje tradičné promo k video k projektom, ktoré sa už čoskoro dostanú k svojim fanúšikom. Vychutnaj si zábery zo seriálov, ako True Detective, Watchmen, Big Little Lies, Game of Thrones a mnohých ďalších.

 

 

Prvé sekundy z 8. série Game of Thrones poukazujú na príchod Jona a Daenerys na Winterfell. Určite si ešte živo spomínaš na to, že Jon prijal Daenerys za svoju kráľovnú, a preto Sansa musí rešpektovať jeho rozhodnutie.

 

To však robí len s veľkou nevôľou, pričom z jej slov musí azda každý cítiť menšie opovrhnutie. Či sa jej postoj časom pretaví do zrady alebo si Daenerys naopak získa Sansinu dôveru a lojalitu zistíme už v apríli tohto roku. Čo tipuješ ty?

 

Prvé zábery z poslednej série Game of Thrones ukazujú, že Sansa nevíta Daenerys s veľkým nadšením

 

Z prezentovaných seriálov nás ale veľmi zaujal aj komiksový Watchmen, ktorý sme mimochodom v rámci redakčného výberu zaradili medzi najočakávanejšie nové seriály roku 2019.

 

Príbeh vychádzajúci z predlohy Alana Moora by sa určite nemal vyhýbať politike a povráva sa, že v ňom budú spomenuté aj slávne politické osobnosti, ako Trump, Mayová a Putin.

 

Jednotlivé epizódy Watchmen by nám mali ukázať Ameriku, v ktorej je superhrdinstvo postavené mimo zákon. V seriáli sa objaví aj uznávaný a rokmi overený Jeremy Irons, ktorého si mohol zazrieť aj vo vyššie priloženom videu.

 

Na dané zábery mimochodom nadviazali tvorcovia Watchmen taktiež prostredníctvom sociálnych sietí. Tie nám ukázali viac-menej to isté, ale s odlišným prestrihom a doplnením nepríjemných zvukov, ktoré možno započujeme aj v samotnom seriáli.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Watchmen (@watchmen),

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Watchmen (@watchmen),

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Watchmen (@watchmen),

Ohodnoť článok
7
Zdroj: indiewire.com
Foto: HBO