Zdroj: STX Entertainment
3

Kevin Hart a Bryan Cranston remakujú vynikajúcu drámu Intouchables na americký štýl

Ani najnovšie zábery nás nepresvedčili o tom, že by sme tento film niekedy v živote mali vidieť.

My proti tomuto filmu nemáme nič a tvorcom želáme, nech sa im aspoň zaplatí. Podľa recenzií to nie je zďaleka také dobré ako francúzsky originál, ale nejde ani o žiaden odpad. Je teda čiste na tebe, či dáš tomuto zbytočnému projektu šancu. My sme sa však rozhodli, a to najmä po doteraz zverejnených záberoch, že tak neučiníme.

 

Ak však v kinách budete vo februári hľadať príjemnú dramédiu s Kevinom Hartom, zrejme bude The Upside celkom dobrou voľbou. Určite si ale v tom prípade pozrite aj originál. V hlavných úlohách komédie režiséra Neila Burgera (Iluzionista, Všemocný) si zahrajú Bryan Cranston (Breaking Bad) a Kevin Hart (Jumanji: Vitajte v džungli). 

  

 

Snímka je inšpirovaná skutočným príbehom ochrnutého muža menom Phillip (Cranston), ktorý sa o seba nedokáže sám postarať a preto si najíma rôznych opatrovateľov. 

 

Priateľa nájde v černochovi Dellovi (Hart), ktorý sa potĺka so zlou finančnou situáciou a nie je schopný nájsť si stálu prácu. Menšia rola pripadla aj stále očarujúcej Nicole KidmanThe Upside sa do slovenských a českých kín dostane 14. februára, 7 rokov a 3 mesiace po premiére Intouchables. Nižšie sa môžete pozrieť na najnovší televízny spot. 

 

Ohodnoť článok
2
3 komentáre
Zdielať