Krotitelia duchov s pôvodným obsadením na čele s Billom Murraym stáli za to, pričom minimálne jednotku môžeme označiť za klasiku. Nadviazať na ich slávu sa v roku 2016 pokúsil režisér Paul Feig, ale jeho snaha skončila poriadnym neúspechom.

 

V hlavných rolách sme miesto mužského obsadenia sledovali herečky, ako Melissu McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon a Leslie Jones. Štvorica žien však nebude mať s priamym pokračovaním Krotiteľov duchov nič spoločné.

 

Magazín Entertainment Weekly aktuálne informoval o tom, že syn slovenského rodáka Ivana Reitmana (režiséra prvých dvoch častí) Jason natočí pokračovanie slávnych Ghostbusters, ktoré bude zasadené do rovnakého sveta ako jednotka a dvojka.

 

No a kedy sa spomínanej tretej epizódy vlastne dočkáme? Čerstvý teaser dátum premiéry predbežne stanovil na leto roku 2020.

 

 

41-ročný Kanaďan Jason Reitman sa v minulosti postaral o známe komediálne drámy, ako Ďakujeme, že fajčíte či Juno, kde si hlavnú rolu strihla sympatická Ellen Page (Inception, X-Men: Days of Future Past).

 

Scenár nových Krotiteľov duchov napíše Jason Reitman s Gilom Kenanom a produkcia pripadla na otca ságy Ivana Reitmana. Pôvodná zostava hercov nie je zatiaľ potvrdená, no bez nich si tretí diel zo sveta jednotky a dvojky nevieme vôbec predstaviť. Na spoluprácu s Reitmanovcami by ale azda mohli kývnuť.

Ohodnoť článok
3
Foto: Columbia Pictures