Tzv. „Cities of Love“ séria začala ešte v roku 2006 snímkou Paris, I Love You. O dva roky neskôr pokračovala filmom New York, I Love You a v roku 2014 sme sa dočkali ešte Rio, I Love You. No a tento rok sa nám predstaví projekt Berlin, I Love You, teda ďalšia antológia viacerých unikátnych segmentov, ktoré sa budú tentokrát odohrávať v hlavnom meste Nemecka.

 

Týchto 10 segmentov na seba nebude nijako nadväzovať, no každý z nich vyrozpráva romantický príbeh o láske. A hoci o jednotlivých príbehoch zatiaľ nemáme žiadne bližšie informácie, prvý trailer nás poriadne navnadil.

 

 

Koniec koncov, za zmienku stojí už nabité herecké obsadenie, ktoré vytvorí napríklad Keira Knightley, Helen Mirren, Luke Wilson, Jim Sturgess, Mickey Rourke, Jenna Dewan, Hayden Panettiere, Emily Beecham, Dianna Agron, Diego Luna, Iwan RheonCharlotte Le Bon a mnohí ďalší.

 

Vyššie priložená ukážka navyše pôsobí veľmi príjemným dojmom a sľubuje presne to, čo prezrádza na svojom začiatku. Ľudia totiž do Berlína prichádzajú preto, aby snívali, tancovali a zamilovali sa. Zdá sa teda, že si pre nás lákavo vyzerajúca snímka Berlin, I Love You pripravila množstvo úsmevných, zábavných, ale aj dojemných príbehov, ktoré nejedného diváka poriadne chytia za srdce.

 

O réžiu jednotlivých segmentov sa postarajú Dianna Agron, Peter Chelsom, Fernando Eimbcke, Justin Franklin, Dennis Gansel, Dani Levy, Daniel Lwowski, Josef Rusnak, Til Schweiger, Massy Tadjedin a Gabriela Tscherniak. Čo sa samotnej premiéry týka, presný dátum ešte nepoznáme. Snímky by sme sa však mali dočkať niekedy v priebehu tohto roka

 

Berlín sa stane dejiskom dojemných a romantických príbehov

Ohodnoť článok
0
Zdroj: firstshowing.net