Nesmierne očakávanú novinku Quentina Tarantina, ktorá ponesie názov Once Upon a Time in Hollywood, sme si doposiaľ prestavovali najmä článkami s množstvom zozbieraných a často nie príliš kvalitných fotografií z natáčania. To sa však dneškom mení, pretože vďaka magazínu Vanity Fair si môžeme konečne vychutnať aj sériu oficiálnych obrázkov. Nech sa páči.

 

 

Posúvaj doprava

 

Čo sa samotného príbehu týka, tak sa bude odohrávať v Los Angesles roku 1969, kde sa hlavnými hrdinami stanú televízny herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho kamarát, kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt). Do ich života sa ale určitým spôsobom zapletie aj bohatá susedka Sharon Tate (Margot Robbie) a zároveň manželka Romana Plolanskiho, ktorá padne za obeť šialeným fanatikom z okruhu Charlesa Mansona.

 

Za réžiou a scenárom stojí už vyššie spomínaný Tarantino (Pulp Fiction, Inglourious Basterds, Django Unchained) a mimoriadne nabité obsadenie ďalej vytvoria aj herci, ako Al PacinoEmile HirschKurt RussellDakota FanningTimothy OlyphantMichael MadsenTim Roth, James Marsden, Scoot McNairy či Margaret Qualley.

 

Premiéra snímky Once Upon a Time in Hollywood je v amerických kinách naplánovaná na 27. júla (červenec) 2019, u nás a v susedných Čechách si však budeme musieť počkať až do 8. augusta (srpen). Snáď teda čoskoro uvidíme aj nejaké tie prvé zábery. Pre viac informácií klikaj sem.

Ohodnoť článok
19
Zdroj: comicbook.com, instagram.com, twitter.com, twitter.com, twitter.com, twitter.com
Foto: twitter.com, instagram.com