Od premiéry vojnového Dunkirku ubehol už viac než rok a pol. Bolo teda iba otázkou času, kedy sa konečne začne hovoriť o ďalšom filme slávneho Christophera Nolana. No a dnes sme sa skutočne dočkali. Ako totiž oznámilo štúdio Warner Bros., Nolanov nadchádzajúci počin bude mať premiéru 17. júla (červenec) 2020, a to aj v IMAX kinách.

 

Okrem tejto informácie sme sa však žiadnych ďalších detailov nedočkali. No v tomto prípade je to asi úplne jedno. Koniec koncov, nech už pôjde o čokoľvek, nesmierne sa na to tešíme. Čo sa týka konkurencie v kinách, proti Nolanovi pôjdu v ten deň snímky Bob's Burgers, SpongeBob a zatiaľ nepomenovaný film od Universalu. Nolanova novinka by mala navyše prísť do kín dva týždne po Minions 2.

 

Týždeň po premiére Nolana by malo zasa premiérovať Jungle Cruise s Dwaynom Johnsonom a Emily Blunt. Konkurencia to rozhodne nie je malá, no ako to už často býva, niektoré dátumy sa budú ešte pravdepodobne posúvať. Podstatné momentálne je, že nový film Christophera Nolana uvidíme v lete 2020.

 

Ďalší film Christophera Nolana bude mať premiéru v lete 2020!

Ohodnoť článok
10
Zdroj: screencrush.com