Mimoriadne úspešný Aquaman má momentálne veľmi dobre nakročené k titulu najzárobkovejšieho DC filmu (o 17 miliónov zaostáva za snímkou The Dark Knight Rises) vôbec, a tak nie je žiadnym prekvapením, že štúdio Warner Bros. už pripravuje pokračovanie. Koniec koncov, informovali sme ťa o tom ešte koncom minulého roka.

 

Samozrejme, Warneri by chceli na režisérskom kresle opäť Jamesa Wana, ten si však podľa slov jeho hovorcu teraz užíva zaslúžený odpočinok. Zdroje zo štúdia navyše hovoria o tom, že k ďalšej dohode medzi Wanom a Warnermi nedôjde, kým režisér nedostane schopný scenár. Dovtedy však bude Aquaman 2 stále vo vývoji.

 

No bolo by veľmi šokujúce, ak by sa Warner Bros. a Wan nedohodli. Štúdio si zaistilo aj návrat režisérky Patty Jenkins pre pokračovanie Wonder Woman, takže sa dá očakávať, že v prípade Wana tomu nebude inak. Je totiž jediným režisérom, ktorému sa podarilo zarobiť viac ako miliardu dolárov pre dve rôzne štúdia (okrem Aquamana to bolo ešte Furious 7 pre Universal), Warneri by teda mali urobiť všetko preto, aby Wana získali znova.

 

Aquaman

Chcel/a by si vidieť Aquamana 2 pod taktovkou režiséra Jamesa Wana?
Samozrejme
412 hlasov
Radšej by som dal/a prednosť niekomu inému
23 hlasov
Ohodnoť článok
5
Zdroj: collider.com