Len máloktoré štúdiá a máloktoré projekty dostávajú zelenú pre pokračovanie tak dlho pred premiérou predošlej/prvej časti. Pri zabehnutých sériách je to jednoduchšie, no pri novinke nikdy neviete, ako u divákov vypáli. Avšak, sú tu prípady ako IT či Detective Pikachu, kedy sa po traileroch ide celý svet zblázniť a ty už tušíš, že máš úspech v kapse. 

Aj preto sa viac ako 3 mesiace pred premiérou dozvedáme, že Legendary už plánuje pokračovanie pre Detective Pikachu. Nenápadný film nás všetkých ohúril debutovým trailerom. Nikto nečakal, že snímka bude vyzerať až tak dobre. Diváci na ňu však kývu hlavami a Legendary to chce využiť naplno a dostať sequel do kín čo najskôr, a teda ešte v roku 2021. 

 

Scenár dvojky napíše Oren Uziel (22 Jump StreetShimmer Lake či Freaks of Nature). Okrem toho má Uziel napísať aj scenár pre reboot Mortal Kombat či celovečerák Supergirl, pričom v novembri tohto roka uvidíme aj Sonic the Hedgehog, kde sa taktiež podieľal na scenári. 

 

O deji zatiaľ nevieme nič, nakoniec, nejaké tie príbehové zvraty nás čakajú ešte len v jednotke. Nepochybne sa vráti aj Ryan Reynolds, ktorý nahovorí samotného Pikachu. My však veríme, že dvojka staví na lepších hercov než Justica Smitha v hlavnej role. Nižšie prikladáme ešte najnovší televízny spot. Premiéra nás čaká 10. mája a pokiaľ sa o filme chceš dozvedieť viac, klikaj sem.

 

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net