Wonder Woman 2 je stále vyše rok od premiéry v kinách (Warner film odsunulo a pravdepodobne sa dočká ešte nejakých pretáčok/dotáčok). Režisérka Patty Jenkins však už teraz teasuje tretí diel, ktorý je viac-menej nevyhnutný. Jedinou stopkou by boli veľmi slabé tržby v kinách, no nemyslíme si, že sa toho musíme pri Wonder Woman obávať. 

 

V prípade dvojky stále nevieme, čo nás vlastne čaká. Vracia sa Chris Pine ako Steve Trevor (aj keď nevieme, akým spôsobom ho oživia), no a ukáže sa aj Cheetah v podaní Kristen Wiig či neznáma postava s tvárou Pedra Pascala. Režisérka a štúdio poctivo strážia všetky tajomstvá, a tak nás Patty aspoň potešila správou, že v dvojke bude podobná scéna ako No Man’s Land v jednotke. Pravdepodobne pôjde o celkom iný koncept a narážala skôr na jej jedinečnosť. 

 

Slovo prišlo aj na záver trilógie. Jenkins ešte nepremyslela podrobnosti príbehu, no už teraz nám vie sľúbiť, že pôjde o príbeh zo súčasnosti. Veľa priestoru pre príbeh Wonder Woman už aj tak nemá a diváci ju určite budú chcieť vidieť v podobnom svetle ako v BvS či Justice League.  Aj keď to nie je isté, s najväčšou pravdepodobnosťou zrežíruje Jenkins aj tretiu časť. Tá druhá dorazí do kín až 5. júna 2020. 

 

Chris Pine sa ako Steve Trevor vo Wonder Woman 3 už neukáže. O čom bude dvojka a bude sa záver trilógie odohrávať v súčasnosti?

Ohodnoť článok
2
Zdroj: movieweb.com, comingsoon.net