Od roku 1997, kedy mala premiéru známa sci-fi klasika Hviezdna pechota, ubehol už nejaký ten piatok. Od danej doby sme zo sveta vražedných mimozemských príšer mohli vidieť dve celovečerné hrané pokračovania a niekoľko animovaných projektov.

 

V lete roku 2017 sme ťa informovali, že filmári plánujú natočiť krvavý animák, kde hlasy kľúčovým postavám prepožičajú herci z prvej časti.

 

Konkrétne išlo o Caspera Van Diena (hlas vojaka Johnnyho Rica) a Dinu Meyer (svoj hlas prepožičala postave Dizzy Flores). Starship Troopers: Traitor of Mars ale nepredstavoval žiaden veľký úspech a diváci ho prevažne označovali za slabší priemer.

 

 

Pokiaľ si ale doposiaľ na Hviezdu pechotu nezanevrel, mohla by ťa potešiť správa, ktorú pre svojich čitateľov nedávno publikoval portál Unilad. Podľa ich informácií sa už v aktuálnej dobe pracuje na seriáli zo sveta Hviezdnej pechoty, ktorého scenár napíše Ed Neumeier. Jeho meno sa spája s tromi hranými filmami a taktiež s posledným animákom.

 

Neumeier sa pre HN Entertainment vyjadril k možnému návratu hlavných hrdinov z jednotky. Na otázku, či by sa mohli k projektu pridať aj starí herci, ako Casper Van Dien, odpovedal pozitívne. Dodal síce, že by to nerád zakríkol, ale v súčasnej dobe už pracujú na televíznom seriáli, ktorý je založený práve na myšlienke návratu kľúčových hrdinov.

Ohodnoť článok
3
Zdroj: unilad.co.uk, hnentertainment.co
Foto: Buena Vista International / TriStar Pictures