Aj dnes sa pozrieme na najnovšie správy nielen z Hollywoodu, ale aj zo sveta seriálov. Vitaj pri ďalších Raňajkách s Filmkultom.

 

Príšerky s.r.o. dostanú seriál

 

Na chystanej streamovacej platforme Disney+ si budeme môcť vychutnať aj seriál Monsters, Inc., ktorý bude vychádzať z rovnomenného animáku od Pixaru. Mike Wazowski a Sulley tak rozhodne ešte nepovedali svoje posledné slová.

 

Raňajky

 

Aj Chuckyho čaká seriálová adaptácia

 

Aj keď známu vraždiacu bábiku čaká tento rok filmový reboot, uvidíme ju aj v podobe seriálu, a to na obrazovkách stanice Syfy. Scenár napíše tvorca Chuckyho Don Mancini, ktorý sa už nevie dočkať, ako túto postavu preskúma o čosi hlbšie.

 

Raňajky

 

Guillermo del Toro pripravuje horor

 

Režisérka Jennifer Kent, ktorá stojí za snímkou The Babadook či novinku The Nightingale, prezradila, že spoločne s oscarovým Guillermom del Torom pracuje na nejakom desivom projekte. Podľa Kent sú momentálne v počiatočnom štádiu, takže žiadne podrobnejšie informácie zatiaľ nemáme. Nevieme dokonca ani toľko, či ide o film alebo seriál.

 

Raňajky

 

Nový film scenáristu Sicaria a autora Wind River 

 

V chystanej snímke Those Who Wish Me Dead, ktorú zrežíruje talentovaný Taylor Sheridan (napísal Sicario, Hell or High Water a napísal aj natočil Wind River), by si podľa všetkého mala zahrať Angelina Jolie. Za scenárom stojí Charles Leavitt (K-PAX, Blood Diamond) a príbeh bude vychádzať z rovnomennej predlohy od autora menom Michael Koryta.

 

Hlavnou postavou sa stane tínedžer, ktorý je ako svedok brutálnej vraždy presunutý do ochranného programu, kde sa učí techniky prežitia. Tie sa mu určite zídu v momente, keď sa ocitne v divočine Montany s dvojicou zabijakov v pätách. Natáčanie by malo začať v máji (květen), hneď ako Sheridan dokončí druhú sériu Yellowstone.

 

Čo sa však stalo so Sheridanovým policajným thrillerom Fast, v ktorom si mali zahrať Chris Pratt Jon Bernthal? Podľa viacerých zdrojov projekt zastihli bližšie nešpecifikované problémy a prípravy sa zastavili. Štúdio Warner Bros. sa k celej veci zatiaľ nevyjadrilo.

 

Raňajky

 

Zack Snyder sa vracia k zombie koreňom

 

Režisér Zack Snyder (Dawn of the Dead, Watchmen, Man of Steel) natočí hororový zombie thriller s názvom Army of the Dead. Príbeh sa bude odohrávať v Las Vegas, kde muž po vypuknutí zombie nákazy zhromaždí skupinu žoldnierov, s ktorou sa v karanténnej zóne plnej zombie pokúsi o najväčšiu lúpež v histórii. 

 

Za scenárom stojí Joby Harold (King Arthur: Legend of the Sword), štart natáčania je naplánovaný na toto leto a rozpočet by sa mal pohybovať okolo sumy 90 miliónov dolárov. Snímka vznikne pod hlavičkou Netflixu.

 

Raňajky

Ohodnoť článok
5
Zdroj: screencrush.com, screencrush.com, screenrant.com, collider.com, hollywoodreporter.com