V momente, kedy nás Dwayne Johnson alias The Rock prostredníctvom Twitteru informoval o prichádzajúcom traileri, boli niektorí členovia našej redakcie radosťou naozaj bez seba. Od série Rýchlo a zbesilo sa totiž prvýkrát posúvame na relatívne neznáme pole spin-offov, ktoré nás už ale od začiatku poriadne zaujalo.

 

Prvý z trojice spin-offov sa sústredí na charizmatickú dvojku agenta Hobbsa a nebezpečného Shawa. Tí nám už v minulosti ukázali, že si vedia dať poriadne „do tela“ a ich spoločné scény stáli rozhodne za to. Teraz však budú bojovať bok po boku.

 

 

V traileri síce bohužiaľ neuvidíš Jasona Momou, ktorý si mohol zahrať Hobbsovho brata, no jeho neprítomnosť sme si popravde pri množstve prítomnej akcie viac-menej ani nevšimli. V pokračovaní sa ale podľa slov Johnsona určite objaví.

 

Okrem hlavnej dvojky vo filme uvidíme štvoricu Hobbsových bratov, pričom jedného z nich stvárnil wrestler Roman Reigns. V traileri môžeš spozorovať Vanessu Kirby v role Shawovej sestry Hattie a tvrdého Idrisa Elbu alias hlavného zloducha Brixtona. Premiéra Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw je aktuálne plánovaná na 2. august (srpen) 2019.

 

Upútavka naznačuje, že Hobbs & Shaw bude poriadne bláznivou zábavou, ktorá sa príliš nespolieha na fyzikálne zákony. Chémia medzi Stathamom a Rockom funguje na jednotku a dúfajme, že podobne bude klapať aj ich spolupráca, pretože záporák Elba sa zdá byť viac než rovným protivníkom.

 

Ohodnoť článok
11
Foto: Universal Pictures