Čo robia naši domáci miláčikovia, keď sa práve nepozeráme? Možno uvažujú nad tým, že by si vyskúšali život iného zvieraťa. Psík Gidget sa napríklad v najnovšom traileri pre Tajný život maznáčikov 2 učí od svojej kamarátky Chloe správať ako mačka.

 

Mačka je elegantná a pri pohybe ladne vlní chvostom. Na druhej strane sa s radosťou vopchá aj tam, kam vôbec nepatrí, čím neraz narobí svojim majiteľom veľké nepríjemnosti. Stúpanie po klávesnici a následné vyliatie kávy na notebook je len jedným z mnohých príkladov.

 

 

Z partie zvierat pokračovania Tajného života maznáčikov okrem Chloe a Gidgeta uvidíme aj zajaca Snowballa, psa Maxa či fenku Daisy. O rôznorodé postavy teda rozhodne nebude núdza.

 

Hlasy zvieracím hrdinom do filmu prepožičali herci, ako Patton Oswalt (pri dabovaní Maxa nahradil komika Louisa C. K.), Kevin Hart, Jenny Slate, Eric Stonestreet, Ellie Kemper, Lake Bell, Dana Carvey, Hannibal Burress či Bobby Moynihan. Podľa IMDb by sme ale mali v snímke započuť aj Harrisona Forda.

 

Z trailerov pôsobí druhý diel Maznáčikov pomerne humorne, a tak veríme, že sa podobne dokážeme pobaviť aj na veľkom plátne. Nádej mimo iného dodáva meno režiséra Chrisa Renauda, ktorý sa v minulosti postaral o prvé dve časti animáku Ja, zloduch. Do našich kín sa Tajný život maznáčikov 2 dostane 20. júna (červen) 2019

Ohodnoť článok
4
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Universal Pictures