Dnešná novinka nie je žiadnym prekvapením. Netflix nakoniec vyhlásil, že ich novinku Sex Education si za prvé 4 týždne pozrelo vyše 40 miliónov divákov. Seriál si zamilovali diváci a odniesol si aj priazeň kritikov, takže v tomto prípade skutočne nebolo o čom. Zdá sa, že britské počiny sa na Netflixe slušne usádzajú a nás to teší, obzvlášť, keď patria k obsahovej špičke streamovacieho giganta. 

 

Druhá séria sa má začať natáčať na jar v Británii, takže sa jej premiéry na Netflixe môžeme dočkať buď koncom tohto roka, no skôr rátame so začiatkom toho ďalšieho. K pokračovaniu sa vráti kompletný kreatívny tím vrátane hercov, ako: Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds, Patricia Allison či Alistair Petrie. Bohužiaľ, žiadne ďalšie informácie známe nie sú. 

Ak stále váhaš, či dať seriálu šancu, vedz, že má len 8 dielov a aj podľa nášho redaktora Dančiho v žiadnom prípade nejde o stratu času. V recenzii udelil prvej sérii 8/10. Viacerí z nás sa na seriál už chystajú a zrejme by si tak mal učiniť aj ty. 

 

Ohodnoť článok
8
Zdroj: comingsoon.net