HBO sa všemožne snaží zabrániť spoilerom pre 8. sériu. Doposiaľ sa im to aj darilo a my budeme dúfať, že sa táto sága skončí a pre všetkých to bude rovnaké prekvapenie. Tých spoilerov ohľadom Game of Thrones už predsa len bolo neúrekom. Avšak, niektorí ľudia sa samozrejme o konci show dozvedia. Jednou z nich je aj Rose Leslie. Tá si zahrala Ygritte, Jonovu veľkú lásku s tragickým osudom. 

Herci sa dali dokope aj v súkromnom živote, pričom si minulé leto povedali svoje áno. O pár mesiacov neskôr si Rose pozastavila Kita a spýtala sa ho, ako skončí Game of Thrones. Kit neváhal, všetko jej prezradil a ona sa s ním na odmenu tri dni nerozprávala, hoci ho o to sama požiadala. Niekedy ženám proste nevyhovieš. 

Herec následne hovorí, že z konca nie je šťastný a ani smutný. Je spokojný s tým, čo tvorcovia vymysleli a tvrdí, že koniec ich seriálu bude prelomový. Užíva si teda posledné týždne relatívnej slobody, kým to celé vypukne a ľudia mu nedajú pokoj.  Záverečnej série s počtom epizód 6 sa na HBO dočkáme už čoskoro. Tá úvodná dorazí 14. apríla a my o nej nevieme takmer nič. Navnadiť sa môžeš nič nehovoriacim teaserom. 

 

Ohodnoť článok
11
Zdroj: indiewire.com