Niekdajší režisér úspešného hitu Bohemian Rhapsody Bryan Singer nevrhá na populárnu snímku príliš dobré svetlo. Singer pracoval na filme až takmer do konca, pričom bol vyhodený zhruba 2 týždne pred koncom natáčania. Za jeho prepustením malo stáť nepravidelné dochádzanie na filmový pľac, ktoré režisér odôvodňoval tým, že sa venoval chorej matke.

 

V priebehu posledného januárového víkendu sme k tebe prišli s článkom, v ktorom sme písali o tom, že z dôvodu nových sexuálnych obvinení voči režisérovi bola snímka odstránená z nominácií na GLAAD Media Awards, kde mohla zabojovať v kategórii Outstanding Film – Wide Release.

 

Nové obvinenia (o starších sa môžeš dočítať tu) zahŕňajú niekoľkých neplnoletých chlapcov (pre nové obvinenia pozri sem). A ako sa na celú situáciu pozerá Rami Malek, predstaviteľ Freddieho Mercuryho?

 

Rami Malek prehovoril o nepríjemnej spolupráci s obvineným ex-režisérom Bohemian Rhapsody a o hnutí #MeToo

 

Herec pre sa pre The Holywood Reporter vyjadril, že súcití s každým, kto si musel prežiť veci, o ktorých sa dopočul. Malek podľa vlastných slov považuje za hrozné, že až vo svetle takzvanej MeToo éry sa dozvedáme o existencii podobných udalostí.

 

K samotnej spolupráci so Singerom sa ale príliš vyjadrovať nechcel, pretože by bol nerád, aby sa pozornosť stáčala od Freddieho a Queenu, ale potvrdil, že práca s režisérom nebola vôbec príjemná

 

Pre každého, kto v tomto všetkom hľadá nejakú útechu, poviem len toľko, že Bryan Singer je vyhodený. Nemyslím si, že to niekto očakával, ale som názoru, že sa to muselo stať a stalo sa to,“ dodal na záver Rami Malek.

 

V minulosti sa Malek vyjadril, že pred podpísaním zmluvy o obvineniach voči Singerovi vôbec nevedel. Či by ho znalosť obvinení od práce so Singerom odradila už ale nepovedal.

Ohodnoť článok
3
Zdroj: collider.com
Foto: 20th Century Fox