Nad blížiacou sa komisovkou Avengers: Endgame stále visí množstvo nezodpovedaných otázok, no na jednu z nich teraz konečne poznáme odpoveď. A hoci sa netýka samotného príbehu, sme si istí, že poteší všetkých fanúšikov MCU. Ako totiž v nedávnom rozhovore potvrdil spolurežisér Joe Russo, stopáž snímky sa bude pohybovať niekde okolo hranice troch hodín.

 

Z Avengers: Endgame sa teda určite stane najdlhší MCU film (rekord drží Avengers: Infinity War s dĺžkou 149 minút). Režisérov Russovcov ešte čaká práca v strižni, no dodali, že štúdiu Disney tri hodiny rozhodne nevadia, ak bude stáť príbeh za to. Predsa len, bude to vyvrcholenie 22 filmov, a to si vyžaduje množstvo príbehov. No a pokiaľ ide o takto náročné dielo, v ktorom majú byť navyše zachované aj emocionálne momenty postáv, je tá dĺžka nevyhnutná a pochopiteľná.

 

Avengers: Endgame

 

Snímka bola premietnutá testovaciemu publiku už štyrikrát, pričom počas prvých troch premietaniach údajne ani jeden divák neopustil svoje sedadlo, čo je naozaj skvelé znamenie. Diváci boli vraj veľmi spokojní, takže majú z filmu dobrý pocit aj režiséri. Premiéra Avengers: Endgame je u nás naplánovaná na 25. apríla (duben) 2019 a pre viac informácií klikaj sem.

Si rád/a, že Avengers: Endgame bude mať dĺžku okolo troch hodín?
Jasné, neviem sa dočkať
2503 hlasov
Nie, to je pre mňa dlho
49 hlasov
Je mi to jedno, do kina sa nechystám
55 hlasov
Ohodnoť článok
33
Zdroj: collider.com