Populárne japonské anime Attack On Titan, ktoré vychádza z rovnomennej mangy od autora menom Hajime Isayama, sa momentálne nachádza v polovici tretej série. No a zatiaľ čo prvých 12 epizód bolo viac-menej o politike a dialógoch, v tých nadchádzajúcich sa už fanúšikovia dočkajú poriadnej akcie, čo potvrdzuje aj najnovší trailer (nájdeš ho nižšie).

 

Ak tento projekt sleduješ, tak už veľmi dobre vieš, že prvá polovica tretej série vyvrcholila momentom, keď sa Eren a vojenská jednotka Survey Corps pripravovali na cestu do mesta Shiganshina s cieľom znovu získať hradbu Maria. Potitulková scéna nám tiež odhalila, že príchod armády už očakávajú aj Reiner s Bertholdtom.

 

 

Ako môžeš vidieť vo vyššie priloženej ukážke, k bitke o hradbu Maria skutočne dôjde, pričom na svoje si prídu nielen priaznivci vzdušných súbojov, ale aj stretov medzi obrovskými titánmi. Tešiť sa teda môžeme minimálne na Erenovho titána, Armored titána, Colossal titána či Beast titána, ktorý našim hrdinom určite opäť raz zatopí.

 

Nevieme ako ty, no my sa už nevieme dočkať toho, čo všetko si pre nás tvorcovia v ďalších dieloch pripravili. Aj keď druhá polovica tretej série stále nemá presný dátum premiéry, vieme, že dorazí niekedy v apríli (duben) 2019.

Ohodnoť článok
1
Zdroj: comicbook.com