Prvá séria chváleného seriálu Sex Education (našu recenziu nájdeš tu) nám predstavila tínedžera Otisa (Asa Butterfield), ktorý vie ohľadom sexu absolútne všetko. Jeho excentrická matka (Gillian Anderson) je totiž sexuologička a často ho zahŕňa do svojich sedení. A pokiaľ máš prvých 8 epizód už za sebou, tak si určte spomínaš aj na inštruktážne video, ktoré sa objavilo na obrazovke počas scény v triede.

 

No a práve tento klip zo zákulisia natáčania Netflix nedávno zverejnil. Ako môžeš vidieť nižšie, postava Gillian Anderson v ňom použije obrovskú cuketu, aby divákom názorne predviedla, ako čo najlepšie stimulovať partnerov penis a spôsobiť mu rozkoš. Každý svoj úkon zároveň okomentuje. V závere ešte siahne po paradajke, no video krátko na to skončí a viac sa už nedozvieme.

 

 

Samotné video zverejnila na svojom Twitteri aj spomínaná herečka, pričom k nemu dodala, že by sme mali vidieť to, čo spravila s paradajkou. Možno sa to dozvieme v sérii s poradovým číslom dva, ktorá bola nedávno potvrdená. Tá bude opäť pozostávať z 8 epizód a natáčanie by malo začať už na jar v Británii, takže sa jej premiéry dočkáme buď koncom tohto roka, alebo až začiatkom toho ďalšieho.

 

K pokračovaniu sa vráti kompletný kreatívny tím, a to vrátane hercov, ako Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds, Patricia Allison či Alistair Petrie.

 

Ohodnoť článok
5
Zdroj: ladbible.com