Disney na Super Bowl neodhalilo nové zábery z Aladina ani Levieho kráľa. Prvý menovaný však dostáva nový teaser trailer (plnohodnotný trailer stále nedorazil), v ktorom konečne vidíme Willa Smitha v modrom. Ukázal sa totiž ako Džin vo svojej pravej podobe. To však nie je všetko.

 

Videli sme zrejme aj Jafara, nádhernú Naomi Scott ako Jasmine a v neposlednom rade poriadne zábery na mesto Agrabah. Vzhľadom na Ritchieho štýl sa nevieme dočkať hlavne na akciu v meste. Snáď sa nedržal vzadu a ukáže nám podobne šialené kúsky ako v Artušovi. Nakoniec, samotný animák, a teda pôvodná verzia Aladina, tomu vôbec nebránia.

 

 

Pripomeňme si, že v príbehu Aladina hlavný hrdina lampu využije na to, aby sa dostal k princeznej Jasmine. Po jej srdci ale túži aj zradný čarodejník menom Jafar, ktorého si v snímke zahrá Marwan Kenzari.

 

Okrem vyššie vypísaných mien vo filme uvidíš hercov, ako Billy Magnussen, Nasim Pedrad, Numan Acar, Navid Negahban a ďalších. Za režijnú stránku filmu je zodpovedný Guy Ritchie. Ten sa naposledy postaral o výbornú dobrodružnú snímku King Arthur: Legend of the Sword.

 

Will Smith sa podľa vlastných slov snažil pri prevedení džina vzdať poctu Robinovi Williamsovi(Aladin z roku 1992), ale zároveň ukázať novodobú a unikátnu verziu. Z prvých sekúnd to vyzerá z hľadiska dialógov nádejne, ale samotný Džin (Genie) vyzerá v tom modrom CGI naozaj divne. Snáď ho do premiéry ešte trošku upravia. Slovenská i česká premiéra je aktuálne plánovaná na 23. mája (květen) 2019.

Ohodnoť článok
4
Zdroj: comingsoon.net