Od vynikajúco pôsobiaceho hororu s krátkym názvom Us (My) množstvo divákov očakáva poriadnu nálož strachu. Jeho režisér sa totiž v roku 2017 predstavil svojím úspešným režijným debutom Get Out (Uteč), za ktorý dokonca získal oscarovú sošku (kategória Pôvodný scenár).

 

Obsah deja a doposiaľ publikované ukážky prezradili, že pôjde o zaujímavé kombinovanie slasheru s psyhologickou hrou na diváka a z mrazivých tónov a šialených pohľadov tajomných zabijakov sa dá vyvodiť, že hororoví nadšenci nebudú pri Peelovom druhom režisérskom počine zrejme vôbec sklamaní.

 

 

Dej snímky nás zavedie do domu na pláži, kde sledujeme postavy matky (Lupita Nyong'o), otca (Winston Duke) a dvojice detí. K ich blízkosti sa ale dostane prapodivná rodina, ktorá v hlavných hrdinoch zanechá stopu strachu.

 

Trailer zo Super Bowlu napovedal, že šialená rodina usilujúca sa o život hrdinov by mala byť akýmsi negatívom kľúčových postáv. Záhadnú identitu vrahov budeme môcť odhaliť 28. marca (březen) 2019, kedy je naplánovaná slovenská i česká premiéra.

 

Okrem menovanej dvojice si vo filme zahrajú herci, ako napríklad Elisabeth Moss, Tim Heidecker, Kara Hayward, Nathan Harrington či Duke Nicholson, pričom scenár tak ako v prípade Get Out napísal režisér Jordan Peele. Viac informácií o snímke nájdeš v tomto vlákne.

Ohodnoť článok
2
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Universal Pictures