Animák Frozen, ktorý premiéroval ešte v roku 2013, sa stal okamžite obrovským hitom a celosvetovo zarobil skoro 1,3 miliardy dolárov. Bolo teda jasné, že diváci dostanú pokračovanie. To malo pôvodne doraziť už v roku 2015, no nakoniec sa premiéra odsunula a štúdio Disney nás medzitým zásobovalo aspoň kraťasmi. Všetci ale aj tak čakali na ten hlavný chod, a teda Frozen 2.

 

A ten je teraz po takmer šiestich rokoch čakania bližšie než kedykoľvek predtým. Ako už totiž napovedá samotný nadpis článku, dnes sme sa konečne dočkali vôbec prvých oficiálnych záberov z tohto očakávaného pokračovania.

 

 

Čo sa samotného príbehu dvojky týka, stále toho vieme len veľmi málo. Podľa vyššie priloženej ukážky sa však môžeme tešiť na ďalšie magické dobrodružstvo a návrat obľúbených postáv z prvého filmu. Spolurežisérka Jennifer Lee navyše potvrdila, že Frozen 2 bude oveľa epickejšie než jeho predchodca, pričom v pokračovaní dokonca opustíme kráľovstvo Arendelle a pozrieme sa aj do iných kútov sveta.

 

Tešiť sa tiež môžeme na úplne nové a originálne piesne, ktoré dostala na starosť dvojica Robert Lopez a Kristen Anderson-Lopez. Okrem Jennifer Lee snímku režíruje aj Chris Buck (obaja stoja za jednotkou), pričom postavám opäť prepožičajú svoje hlasy Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff a Josh Gad. No pridá sa ešte Sterling K. Brown či Evan Rachel Wood. Premiéra animáku Frozen 2 je u nás momentálne naplánovaná na 21. novembra (listopad) 2019 a pokiaľ sa o ňom chceš dozvedieť ešte viac, vstúp do tohto vlákna.

 

Elsa a Anna bojujú proti novým nebezpečenstvám. Debutové zábery z animáku Frozen 2 lákajú na dospelejší príbeh

Ohodnoť článok
10
Zdroj: screenrant.com