Kto by si nespomínal na obratných bojovníkov Leonarda, Donatella, Michellangela a Raphaela. Štvorica Ninja korytnačiek sa na Slovensku preslávila v 90. rokov prostredníctvom animovaného seriálu, na ktorý neskôr nadviazali aj hrané filmové spracovania.

 

Tentokrát sa ale ponoríme do vôd animovaného filmu, kde sa v hlavných úlohách okrem bratov korytnačiek objaví aj Temný rytier z Gothamu alias Batman. S danou novinkou prišla ako prvá televízia Syfy.

 

Prostredníctvom ich portálu bolo oznámené, že sa spoločnosti DC Entertainment, Warner Bros. Animation a Warner Home Entertainment podujmú na prvý filmový crossover Batmana a Ninja korytnačiek, ktorých spoločne dobrodružstvá boli zatiaľ prezentované iba prostredníctvom komiksov.

 

Batman spája svoje sily s Ninja korytnačkami v ich prvom spoločnom animovanom filme

 

Príbeh snímky bude postavený na komiksovej verzii Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles od James Tyniona IV a Freddieho Williamsa II. 

 

Do animovanej celovečernej snímky svoje hlasy prepožičali herci, ako Troy Baker (The Last of Us, Batman: Arkham Origins), Darren Criss (The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story), Kyle Mooney (Saturday Night Live), Baron Vaughn (Grace and Frankie), Eric Bauza (The Woody Woodpecker Show) a ďalší.

 

Poslední štyria menovaní budú dabovať postavy Raphaela, Michellangela, Donatella a Leonarda. Na stranu nepriateľov sa postavia známi zloduchovia, ako Joker, Penguin, Mr. Freeze, Harley Quinn, Poison Ivy, Bane či Ra's al Ghul. Film by sa mal dostať do DVD a Blu-ray distribúcie už na jar tohto roku.

 

Prvé dva zábery z filmu

Batman spája svoje sily s Ninja korytnačkami v ich prvom spoločnom animovanom filme

 

Batman spája sily s Ninja korytnačkami v ich prvom spoločnom animovanom filme. Kto sa im postaví?

Ohodnoť článok
4
Zdroj: screencrush.com, syfy.com, syfy.com
Foto: DC comics, Warner Bros. Animation, Warner Home Entertainment, DC Entertainment