Zatiaľ čo na poli filmov dostávame komiksoky zo sveta DC v pomerne striedmom množstve, vo vodách televízie vznikajú niekedy častejšie ako huby po daždi. Jednou takou seriálovou novinkou je aj tímovka s názvom Doom Patrol, tvorená akousi divnou skupinkou vyvrheľov.

 

Každého jej člena totiž postretla v živote nejaká nehoda, ktorá ho znetvorila, no zároveň mu dala superschopnosti. No a títo jedinci a nepravdepodobní spojenci potom bojujú za svet. Konkrétne svet, ktorý s nimi nechce mať nič spoločné. A ako už zistíš v novom, takmer päťminútovom traileri, dokopy ich dá hrdina Cyborg s misiou spojiť sa proti nebezpečnému nepriateľovi. 

 

 

Vyššie priložená ukážka sa sústredí najmä na jednotlivých členov Doom Patrol a ich životy, ktorých sa po rôznych nehodách museli vzdať a odpratať sa tak zo svetla spoločnosti. Zdá sa, že komiksových fanúšikov bude tentokrát čakať najmä akčný, bizarný a vtipný seriálový zážitok. Podľa traileru to však môže buď veľmi príjemne prekvapiť, alebo naopak totálne prepadnúť. Nechajme sa prekvapiť.

 

Čo sa hereckého obsadenia týka, zahrajú si Joivan Wade (Victor Stone/Cyborg), Brendan Fraser (Robotman), Matt Bomer (Negative Man), Timothy Dalton (Niles Caulder/The Chief), April Bowlby (Elasti-Woman), Diane Guerrero (Crazy Jane) či Alan Tudyk (Mr. Nobody). Prvú z trinástich epizód si môžeš už od dnes vychutnať na streamovacej službe DC Universe.

Ohodnoť článok
3