Pokračujeme s ďalším vydaním našej pravidelnej rubriky Raňajky s Filmkultom, vďaka ktorej ti opäť neuniknú viaceré filmové a seriálové novinky. Vrhnime sa teda spoločne na to.

 

Octavia Spencer bude v lákavom horore terorizovať tínedžerov

 

Blumhouse a Universal Pictures zverejnili prvý trailer pre hororový thriller s názvom Ma. Hlavnú úlohu si strihne oscarová Octavia Spencer, ktorá stvárni samotárku Sue Ann z Ohia. Keď ju jedného dňa tínedžerka Maggie poprosí, či by jej a priateľom nekúpila alkohol, Sue Ann navrhne, aby sa namiesto jazdy pod vplyvom radšej išli opiť do suterénu jej domu. Platia tam však pravidlá.

 

Jeden z tínedžerov musí ostať triezvy, nemôžu nadávať, nemôžu ísť na poschodie a musia ju volať Ma. Jej pohostinnosť sa ale rýchlo zmení na posadnutosť a z najlepšieho miesta v meste sa razom stane najhoršia nočná mora na Zemi. Za réžiou stojí Tate Taylor (The Help), o scenár sa postaral Scotty Landes (Who Is America?) a ďalej si zahrá aj Juliette Lewis či Luke Evans. Premiéra je naplánovaná na 31. mája (květen) 2019.

 

 

Na Netflixe uvidíme Transformers seriál

 

Spoločnosti Netflix, Hasbro a Rooster Teeth sa dohodli na partnerstve, z ktorého vzíde animovaný seriál Transformers: War For Cybertron. Showrunnerom projektu bude FJ DeSanto (Transformers: Titans Return, Transformers: Power of the Primes) a o scenár sa postarajú George Krstic (Megas XLR), Gavin Hignight (Transformers: Cyberverse) či Brandon Easton (Agent Carter, Transformers: Rescue Bots). Premiéry sa dočkáme v roku 2020.

 

Raňajky

 

Ethan Hunt mal zavesiť zbraň na klinec už v roku 2011

 

Štvrtá snímka série Mission: Impossible, ktorá niesla podtitul Ghost Protocol, mala pôvodne skončiť tak, že Ethan (Tom Cruise) vymení povolanie agenta za pozíciu šéfa IMF. Hlavnou tvárou série sa mal následne stať niekto ďalší. Možno Jeremy Renner, ktorý bol predstavený práve v Ghost Protocol. Scenár však neskôr prepisoval Christopher McQuarrie, ktorý sa následne postaral o ďalšie dva filmy. A momentálne pracuje na ďalších dvoch.

 

Raňajky

 

2. séria Killing Eve prichádza s prvými zábermi

 

Stanica BBC America zverejnila debutovú ukážku z očakávanej druhej série Killing Eve. Tá okrem iného v krátkosti odhaľuje aj to, čo sa stalo Eve a Villanelle po finále prvej série. O réžiu tej druhej sa okrem Damona Thomasa (Penny Dreadful) postarali aj Lisa Brühlmann (Blue My Mind) a Francesca Gregorini (Electric Dreams). Premiéra je naplánovaná na 7. apríla (duben) 2019.

 

Ohodnoť článok
1
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, cinemablend.com, comingsoon.net