Na Hellboya v podaní Rona Perlmana a pod taktovkou Guillerma del Tora spomíname len v dobrom. To sú však už teraz časy dávno minulé, a tak sa naše zraky pomaličky upierajú k blížiacej sa novej verzii, ktorá nebude mať iba iného režiséra, ale aj herca v hlavnej úlohe. A keďže debutový trailer z konca minulého roka vôbec nepôsobil zle, nestrácame nádej a dúfame, že snímka dopadne dobre.

 

Aprílová premiéra je už ale takmer za rohom, a tak bolo iba otázkou času, kedy štúdio Lionsgate vypustí do sveta ukážku s poradovým číslom dva. No a tá dnes na našu radosť konečne dorazila.

 

 

Čo sa samotného príbehu týka, v ňom by mal Hellboy riešiť akúsi existenciálnu krízu, vďaka ktorej sa ocitne niekde medzi stranou ľudí a monštier. Aj preto ostane jeho myseľ otvorená argumentom mocnej čarodejnice Nimue the Blood Queen (Milla Jovovich). Tá totiž voči ľudstvu prechováva obrovský hnev kvôli tomu, čo urobili jej druhu.

 

Za réžiou stojí Neil Marshall (Game of Thrones, The Descent), o scenár sa postarali Mike Mignola (tvorca komiksovej predlohy Hellboya), Andrew Cosby a Christopher Golden, no a okrem spomenutých hercov sa vo filme objaví aj Ian McShaneSasha Lane či Daniel Dae Kim. Premiéra R-kovej snímky je u nás naplánovaná na 11. apríla (duben) 2019 a pokiaľ sa o nej chceš dozvedieť viac, klikaj sem.

 

Hellboy sa v necenzúrovanom traileri premáva na pekelných drakoch

 

Hellboy sa v necenzúrovanom traileri premáva na pekelných drakoch

Ohodnoť článok
9
Zdroj: comicbookmovie.com, comicbook.com