Stalo sa to, čo sme všetci očakávali, no báli sa toho. Bohužiaľ, Netflix pokračuje v rušení svojich seriálových projektov v spolupráci s Marvel. Najprv si to odniesol Iron Fist, kde sme sa vlastne viacerí potešili tomu, že sa zdroje budú alokovať niekde, kde to dá väčší zmysel. Ani druhá séria Lukea Cagea nebola slávou, a tak neprekvapilo ani jej zrušenie, no tu už sme sa začínali obávať, či podobný osud nečaká aj Daredevila. 

Na našu smolu sa naše obavy naplnili, 4. série Daredevila sa nedočkáme, a tak bolo len otázkou času, kedy Netflix ohlási zrušenie aj zvyšných dvoch projektov, Jessicy Jones a Punishera. Pri Punisherovi ešte počkali, kým vyjde von 2. séria, no Jessicu už úplne odstavili a jej budúcnosť zničili pár mesiacov pred tým, než sa dočkáme jej 3. série. V tomto prípade ale fakt netušíme, kto bude mať záujem vidieť ju. Doraziť by mala niekedy v lete.

 

Vzhľadom na to, že Netflix ešte nemá údaje sledovanosti 3. série (logicky), rušenie seriálov zrejme nebude až tak celkom prameniť z ich neúspechu. Môže za to Disney+? Kto vie. Možno sa to dozvieme ešte tento rok, možno nikdy. Ak je však nejaká možnosť, že sa Punisher či Daredevil vrátia, tak skoro to určite nebude. 

 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: deadline.com