Ak sa už nevieš dočkať pokračovania animovaného hitu Tajného života maznáčikov a pravidelne sleduješ naše predstavovanie jednotlivých zvierat, určite si zaznamenal informáciu o tom, že svoj hlas do filmu prepožičal aj Harrison Ford. Doposiaľ sme ale netušili, koho bude v snímke tento slávny herec predstavovať.

 

Najnovší trailer nám ale okrem psa Maxa a niekoľkých ďalších zvieracích hrdinov ukázal aj drsného psa žijúceho na farme menom Rooster.

 

Ten so svojím tvrdým a cynickým prístupom k okoliu dozaista nebude milovníkom humoru, no práve jeho dominantný postoj pôsobí sám o sebe veľmi zábavne. Najmä keď si uvedomíš, že prostredníctvom Roostera k postavám prehovára Harrison Ford.

 

Tajný život maznáčikov 2 ponúkne naozaj pestrú všehochuť rôznych postavičiek. Za príklad spomeňme psa Gidgeta hrajúceho sa na mačku či superhrdinského zajaca Snowballa, proti ktorému by možno neobstál ani Thanos.

 

Hlasy zvieratám prepožičali herci, ako Patton Oswalt, Kevin Hart, Jenny Slate, Eric Stonestreet, Ellie Kemper, Lake Bell, Dana Carvey, Hannibal Burress, Bobby Moynihan, no a v neposlednom rade aj vyššie spomínaný Harrison Ford.

 

Film režíroval Chris Renaud, ktorý v minulosti natočil napríklad dvojicu animákov Ja, zloduch. Do našej kino distribúcie sa snímka dostane 20. júna (červen) 2019.

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Universal Pictures, Disney