Fanúšikovia Star Wars už iste niekoľkokrát čítali o nadšení Samuela L. Jacksona pre ságu Hviezdnych Vojen. Jeho postava Majstra Jedi menom Mace Windu patrí medzi jedných z najvýraznejších hrdinov epizód I až III a niet pochýb o tom, že by Winduov návrat do Star Wars vyvolal obrovskú vlnu radosti.

 

Pozitívne sa k svojej role Windua stavia aj jeho predstaviteľ Samuel L. Jackson a neraz prehlásil, že by sa do sveta Star Wars veľmi rád vrátil. V nedávnom interview sa Jacksona pýtali konkrétne na to, či by mal záujem o úlohu v sólovke s Maceom Winduom, ktorá by rozprávala príbeh z jeho mladosti.

 

Samuel L. Jackson je pripravený na návrat do Star Wars. Stále vlastní svoj fialový svetelný meč

 

Som za. Stále mám svoj fialový svetelný meč a som pripravený,vyjadril sa Jackson. Vzhľadom na to, že si v Captain Marvel nedávno zahral postavu mladého Nicka Furyho, s procesom omladzovania by vďaka čoraz vyspelejším možnostiam v rámci počítačovej úpravy rozhodne nebol žiaden problém.

 

Ďalej sa samozrejme naskytuje možnosť, že Mace Windu súboj s Palpatinom prežil, a tým pádom by sme sa časom teoreticky mohli dočkať aj príbehu nadväzujúceho na epizódu III.  Či už by ale išlo o prequel, sequel, alebo nebodaj seriál vysielaný na Disney+, v prvom rade musí padnúť rozhodnutie od štúdia. My by sme ale Jacksona určite uvítali. A čo ty?

Čo povieš na návrat Windua do Sta Wars?
Jasné, hodil by sa prequel
181 hlasov
Iste, páčil by sa mi sequel
109 hlasov
Môže byť, fandil by som možnosti seriálu
26 hlasov
Nemám o jeho postavu záujem
9 hlasov
Ohodnoť článok
3
Zdroj: movieweb.com
Foto: Lucasfilm / 20th Century Fox