Pokračovanie hororového hitu It z roku 2017 je v týchto chvíľach natočené a na filme sa momentálne pracuje vo fáze post-produkcie. Ako už určite vieš, druhý diel s názvom It: Chapter Two bude obsahovať prevažne dospelé verzie detských členov Losers' Club z prvého filmu, medzi ktorými nájdeme aj Beverly Marsh v podaní Jessicy Chastain.

 

Herečka sa navyše nedávno objavila v šou Jimmyho Fallona, kde okrem propagácie komiksovky X-Men: Dark Phoenix poriadne navnadila aj fanúšikov, ktorí sa už nevedia dočkať dvojky It. „Poviem niečo, za čo budem mať možno problémy. Mohol by to byť spoiler, no vo filme je scéna, ktorú niekto počas natáčania označil za tú najkrvavejšiu v histórii hororu,“ prezradila Chastain a dodala, že si ešte aj na druhý deň umývala z očí falošnú krv.

 

 

Je možné, že uvidíme podobnú scénu ako v jednotke, keď na Beverly vystrekla krv z umývadla a pokryla celú kúpeľňu. Režisér Andy Muschietti dokonca nedávno zverejnil aj fotku (nájdeš ju pod textom) so zakrvavenou Jessicou, ktorá v ten deň akurát dokončila natáčanie. Pokojne by teda mohlo ísť o scénu spomínanú v rozhovore s Fallonom. Nechajme sa prekvapiť.

 

Za réžiou It: Chapter Two stojí už zmienený Muschietti a okrem Chastain uvidíme aj hercov, ako James McAvoy, Bill Skarsgård, Bill Hader, Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Javier Botet, Jaeden Lieberher, James Ransone, Wyatt Oleff, Jack Dylan Grazer, Jeremy Ray Taylor, Chosen Jacobs, Andy Bean či Jay Ryan. Premiéra snímky je u nás naplánovaná na 5. septembra (září) 2019 pokiaľ sa o nej chceš dozvedieť viac, klikaj sem.

 

Ohodnoť článok
2
Zdroj: screenrant.com