Už koncom tohto roka nás čaká príchod novej streamovacej služby Disney+.  Čo presne na nej okrem predošlej tvorby Disney uvidíme, si povieme niekedy inokedy. Vôbec toho totiž nebude málo. Dnes sa opäť zameriame na MCU, keďže Kevin Feige a jeho Marvel Studios budú kreatívne produkovať minisérie s hercami z MCU zastupujúce svoje roly v krátkych seriáloch. 

 

Podľa všetkého sa budú všetky odohrávať až po Avengers: Endgame. Narozdiel od všetkých predošlých marveláckych seriálov, na tieto nebude mať Joph Leob žiadny vplyv. Šéf filmovej divízie Marvelu bude od všetkého odstrihnutý, a tak sa môžeme spoľahnúť, že sa dočkáme kvalitného obsahu. 

 

Marvelácke seriály na Disney+ budú dôležitou súčasťou príbehu MCU po udalostiach Avengers: Endgame

Zatiaľ čo Daredevil a spol. sa vo svete MCU s ostatnými postavami neobjavia, nebude to prípad seriálov na Disney+. Feige ubezpečuje, že budú úzko prepojené s tým, ako skončí Endgame a aký vplyv to bude mať na celé MCU. Prezradil, že na týchto projektoch pracujú už značne dlho, stále však nie sú pripravení oznámiť nič okrem minisérie pre Lokiho. 

Viac-menej ale môžeme rátať so seriálom pre Scarlet Witch/Visiona a tímovku Buckyho/Winter Soldiera so Samom/Falconom. Čo ďalej, ukáže až čas. Všetky seriály by mali byť miniseriámi hlbšie sa ponárajúcimi do charakterov postáv, ktoré nedostali toľko veľa priestoru vo filmoch. 

Ohodnoť článok
20
Foto: Disney/Marvel Studios