Rozvedené páry sa k sebe mnohokrát správajú naozaj bezočivo a hollywoodske duo Johnny Depp a Amber Heard je toho smutným dôkazom. Slávny Depp aktuálne svoju bývalú manželku Amber Heard zažaloval za ohováranie, a preto od nej žiada 50 miliónov $

 

Táto pochabá akcia je len jednou z posledných opakovaných snáh Johnnyho Deppa umlčať Amber Heard,“ povedal v mene herečky jej advokát Eric M. George.

 

V odôvodnení žaloby sa poukazuje na minuloročný decembrový článok od The Washington Post, kde Heard svojho ex-manžela nepriamo (nespomenula jeho meno) obvinila z domáceho násilia. Jej slovami malo podľa herca utrpieť jeho meno, čo ho malo následne pripraviť o rolu v nových Pirátoch Karibiku.

 

Johnny Depp mal o rolu kapitána Jacka Sparrowa prísť kvôli ex-manželke. Tú teraz žaluje o 50 miliónov $

 

Johnny Depp tvrdí, že údajné napadnutie si jeho bývalá partnerka vymyslela, aby napomohla svojej kariére. S obvineniami voči Deppovi týkajúcimi sa domáceho násilia prvýkrát prišla v roku 2016, kedy dvojica oznámila, že sa budú rozvádzať.

 

Obvinenia z domáceho násilia boli ale vzájomné. Depp napríklad tvrdil, že po ňom Heard jedného dňa hodila fľašu vodky a zranila mu ruku, kvôli čomu musel ísť herec na operáciu. 

 

V aktuálnej chvíli o ich vzájomných sporoch musí ešte rozhodnúť súd. Nešlo by ale o prvé obvinenia voči Deppovi, kedy mal herec voči druhej strane použiť fyzické násilie. V roku 2017 mal údajne dvojicou rán do rebier napadnúť člena štábu Gregga Brooksa.

Ohodnoť článok
6
Zdroj: movieweb.com, deadline.com
Foto: Buena Vista Pictures Distribution / Disney