Podľa najnovších informácií portálu Variety za odchodom Willa Smitha od roly Deadshota zo Sucide Squad nemusíme viac smútiť. Jeho osviežujúcou náhradou bude totiž viac než schopný 46-ročný herec Idris Elba.

 

Toho diváci môžu poznať napríklad ako hlavnú postavu z kriminálneho seriálu Luther, no taktiež zo série marveloviek, kde stvárnil charizmatického strážcu Asgardu Heimdalla, ktorý bol charakteristický svojím obrím mečom. Napriek minimu času, kedy sa objavoval na scéne, patril Heimdall medzi mimoriadne výrazných hrdinov.

 

 

V najbližšej dobe sa Elba divákom predvedie v spin-offe Rýchlo a zbesilo s názvom Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw. V ňom si, ako už z názvu vyplýva, kľúčové roly zahrajú Dwayne Johnson (Hobbs) a Jason Statham (Shaw). Ich postavy budú musieť v snímke nezhody z minulosť zahodiť za hlavu, pretože sa im do cesty postavy zloduch, ktorého stvárni práve Idris Elba.

 

Pokračovanie prvej časti Sucide Squad od Davida Ayera sa z režisérsko postu chopil James Gunn (Guardians of the Galaxy) a medzi hlavnými hrdinami sme mohli opäť vidieť Deadshota alias Willa Smitha.

 

Ten musel ale nakoniec kvôli plnému pracovnému programu od filmu odstúpiť, a preto potrebovalo štúdio adekvátnu náhradu, ktorou sa stal Idris Elba. Aktuálna slovenská a česká premiéra druhého dielu Suicide Squad je plánovaná na 5. augusta (srpen) 2021. Viac sa o nej dočítaš tu.

Bude podľa teba Elba dobrou náhradou?
Áno
107 hlasov
Ťažko povedať, nechám sa prekvapiť
97 hlasov
Nie
28 hlasov
Ohodnoť článok
2
Zdroj: consequenceofsound.net, variety.com
Foto: BBC Studios, Warner Bros. Pictures / DCEU, Disney / Marvel Cinematic Universe