Naposledy sme k tebe v rámci pokračovania Suicide Squad prišli s informáciou o odchode Willa Smitha (Deadshot), ktorého má nahradiť charizmatický Idris Elba (seriál Luther, Marvel séria s Thorom). Podľa zdrojov portálu Collider by ale samovražednú jednotku mali doplniť aj čerstvé posily. Poďme sa na ne teda pozrieť.

 

Akí zloduchovia doplnia tím Sucide Squad 2? Mohol by si vo filme zahrať aj Dave Bautista?

 

Otis Flannegan alias Ratcatcher

 

Ratcatcher predstavuje v komiksoch od DC muža, ale podľa informácií Collideru by si mala jeho postavu v Suicide Squad 2 zahrať žena. V predlohe išlo o kriminálka, ktorý vyčíňal v Gothame, a preto sa musel mnohokrát potýkať s jeho ochrancom Batmanom. Ratcatcher dokáže komunikovať a ovládať hlodavcov a s veľkou radosťou proti svojim nepriateľom vypúšťa jedovatý plyn.

 

Akí zloduchovia doplnia tím Sucide Squad 2? Mohol by si vo filme zahrať aj Dave Bautista?

 

Nanaue alias King Shark

 

King Shark je humanoidným typom žraloka, ktorého otcom má byť takzvaný Shark God, z čoho sa odvodzuje aj jeho prezývka. Iní ale jeho fyzikálny zjav považujú len za následok mutácie. Pri čítaní knihy však King Shark vyzerá celkom milo a nevinne, čo povieš?

 

Akí zloduchovia doplnia tím Sucide Squad 2? Mohol by si vo filme zahrať aj Dave Bautista?

 

Polka-Dot Man alias Mister Polka Dot

 

Tak ako Ratcatcher, aj Mister Polka Dot patrí medzi jedných z mnoha nepriateľov Batmana. Svojím zjavnom nepôsobí príliš desivo, no jeho bodky na tele sú napriek svojej komickosti nebezpečnou zbraňou, z ktorej môže vystreľovať ohnivé gule a podobne.

 

Akí zloduchovia doplnia tím Sucide Squad 2? Mohol by si vo filme zahrať aj Dave Bautista?

 

Christopher Smith alias Peacemaker

 

Posledná z postáv je azda najzaujímavejším prírastkom, a to najmä kvôli tomu, že jej anti-hrdina má vo svojej prezývke slovo „mier“. No aj napriek tomu v mene mieru častokrát zabíja. Christopher Smith je poháňaný akousi extrémistickou formou pacifizmu, ktorá ho tlačí k tomu, aby pre udržanie mieru zabíjal.

 

Samé o sebe takéto protiklady znejú dosť paradoxne a o to viac zábavnejšie. Zdroje portálu Collideru navyše prezradili, že Peacemaker je postavou, ktorú by režisér James Gunn veľmi rád priradil Davovi Bautistovi. Ten si v Gunnových Guardians of the Galaxy zahral postavu hláškujúceho svalovca Draxa.

 

 

Zdroje Collideru ďalej tvrdia, že ženská verzia kriminálnika Ratcatchera by mohla v druhej časti Sucide Squad stvárniť náhradnú dcéru Deadshota, ktorý sa mal o ňu v detstve starať miesto biologických rodičov. Na Slovensku a v Česku sa Suicide Squad 2 dočkáme 5. augusta (srpen) 2021. Viac info o filme nájdeš tu.

Ohodnoť článok
2
Foto: DC Extended Universe / Warner Bros., DC Comics, pinterest.com, BossLogic, Marvel / Disney