Ak si si otvoril nasledujúci článok, určite vieš, že oscarový hit Bohemian Rhapsody skončil koncertom Live Aid, ktorý sa odohrával v roku 1985. Tým si ale filmári potenciálne nechali 6-ročné miesto na pokračovanie, pretože Freddie Mercury zomrel až v roku 1991. Navyše by si jednoduchým spôsobom mohli prostredníctvom flashbackov pomôcť aj návratom do minulosti.

 

Táto možnosť je však stále vo hviezdach. Rami Malek sa pre druhú časť Bohieman Rhapsody neupísal a sequel nepotvrdilo ani samotné štúdio. Napriek tomu sa ozývajú hlasy, ktoré tvrdia, že Bohemian Rhapsody 2 nie je vôbec vylúčené.

 

Okolie kapely Queen uvažuje nad pokračovaním Bohemian Rhapsody. O čom by mohla byť dvojka?

 

Portál Page Six citoval spolupracovníka kapely Queen tvrdiaceho, že o pokračovaní sa v súčasnosti diskutuje. „Som si istý, že plánuje sequel, ktorý začína po Live Aid,“ povedal Ruli Dolezal o manažérovi kapely Jimim Beachovi. Následne dodal, že pokračovanie Bohemian Rhapsody je v rámci rodiny Queen v súčasnosti veľmi diskutované.

 

Rudi Dolezal pre Queen režíroval niekoľko videoklipov a počas Freddieho života sa stal jeho blízkym priateľom. Dolezalove tvrdenia majú teda dozaista určitú váhu. Pokračovanie Bohemian Rhapsody v interview z minulého roka navyše nevylúčil ani legendárny gitarista Brian May.

Prijal by si Bohemian Rhapsody 2?
Áno
886 hlasov
Nie
321 hlasov
Ohodnoť článok
17
Zdroj: screencrush.com
Foto: 20th Century Fox