Len pár dní po premiére Captain Marvel vnadí Marvel Studios rovno na Endgame. Kocky sú v tomto prípade hodené a Feigiho a spol. už nič nedrží v šachu. Môžu sa v reklamnej kampani naplno odviazať a ukázať aj Captain Marvel. Tú však vidíme len na konci traileru a stále toho veľa nenahovorí.


Ako nám tvorcovia sľubovali, tak aj činia. Z filmu naozaj veľa neukazujú a snažia sa neísť ďalej ako za úvodných 15 minút. Aj tak však dokážu vytvoriť neuveriteľný hype. Vidíme Hawkeya, ktorý v sebe dusí ohromnú nenávisť, červenovlasú Black Widow, odhodlaného Tonyho Starka a ďalších preživších hrdinov.

 

 

Všetci sú zrejme ochotní dať do posledného boja všetko a celé to pôsobí nesmierne osudovo a epicky. Endgame bude nepochybne najväčším filmom všetkých čias a budú o ňom hovoriť aj tvoji starí rodičia (aspoň v USA to tak bude). 

 

Ak sa zaujímaš o ďalšie informácie, teórie a podobne, klikaj na toto vlákno, respektíve na články tu, tutu alebo tu. Režírujú opäť Joe a Anthony Russovci podľa scenára od Christophera Markusa a Stephena McFeelyho (Winter Soldier, Civil War, Infinity War). Snímka by vo finále mohla mať aj celé 3 hodiny. Premiéra sa uskutoční 25. apríla (duben) 2019.

 

Tony Stark sa vracia na Zem! Veľkolepý trailer pre Avengers: Endgame je prísľubom emotívnej blockbusterovej rozlúčky

Ohodnoť článok
20