Vitaj pri ďalších Raňajkách s Filmkultom, ktoré ťa aj tentokrát oboznámia s tými najzaujímavejšími novinkami nielen zo sveta filmu, ale aj seriálu. Poďme teda na to.

 

Bryan Singer opúšťa ďalší projekt

 

Režisér Bryan Singer (Bohemian Rhapsody, X-Men, The Usual Suspects) už viac nie je režisérom chystanej snímky Red Sonja. Podľa najnovších informácií však nemôžu za jeho odchod priamo obvinenia zo sexuálneho obťažovania, ale skutočnosť, že produkčná spoločnosť nedokázala so Singerom na palube zaistiť distribútora v Spojených štátoch. Či sa práce na snímke pohnú ďalej bez jeho účasti, na to si ešte budeme musieť počkať.

 

Raňajky

 

V komiksovke Doctor Strange 2 by sa mohol objaviť Namor

 

Režisér Scott Derrickson (Doctor Strange) prostredníctvom sociálnych sietí zdieľal fotografiu obálky komiksu, v ktorom okrem Strangea vystupuje aj postava Namora, teda podvodného mutanta so schopnosťami podobnými Aquamanovým, čím rozprúdil veľkú diskusiu. A keďže práva na Namora stále drží štúdio Universal Pictures, môžeme predpokladať, že sa šéf Marvel Studios snaží získať túto postavu do MCU. Podobne ako Hulk, aj on by mohol hosťovať v iných filmoch, no nemôže mať vlastnú sólovku.

 

 

Denzel Washington si zahrá v thrilleri podobnom pecke Training Day

 

Herec Denzel Washington by si mal údajne zahrať v krimi thrilleri Little Things. Mal by stvárniť postavu menom Deke, vyhoreného policajta so zmyslom pre porušovanie pravidiel, ktorý spojí svoje sily s ďalším detektívom, aby chytil sériového vraha. Scenár napísal John Lee Hancock (A Perfect World), ktorý by mohol aj režírovať. Štúdio Warner Bros. by chcelo odštartovať natáčanie už v lete.

 

Raňajky

 

Uvidíme trailer pre Star Wars: Episode IX už v apríli?

 

Režisér J. J. Abrams (Star Trek, Star Wars: The Force Awakens), ktorý momentálne pracuje na Star Wars: Episode IX, sa objaví na udalosti Star Wars Celebration, kde sa zúčastní panelu venovanému práve nadchádzajúcej Star Wars snímke. Star Wars Celebration bude prebiehať 11.-15. apríla (duben) 2019, pričom k vyššie spomínanému panelu dôjde 12. apríla. Žeby sme dostali prvé zábery práve tu?

 

 

 

Ohodnoť článok
5
Zdroj: collider.com, comingsoon.net, indiewire.com, comingsoon.net