Pri spojení jedného z najlepších režisérov súčasnej kinematografie a niekoľkých najväčších hollywoodskych hviezd majú diváci právom skutočne gigantické očakávania. Nový projekt Quentina Tarantina s názvom Once Upon a Time in Hollywood bude preto dozaista podrobený dôkladnej kritike, ale úprimne veríme, že sa bez problémov zaradí medzi ostatné Tarantinove skvosty.

 

Do dnešného dňa sme mohli byť svedkami veľkého množstva fotografií z natáčania, no taktiež niekoľkých oficiálnych fotografií. Žiaden materiál ale samozrejme nebol tak očakávaný ako debutový trailer. Ten nás dokázal navnadiť natoľko, že už pomaly začíname škrtať dlhé dni, týždne a mesiace do očakávanej letnej premiéry.

 

 

Dej tejto perfektne vyzerajúcej novinky nás zavedie do Los Angeles roku 1969. Hlavnými postavami na scéne budú herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho kamarát, kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt). Očakávať v príbehu ale môžeš aj talentovanú a krásnu Margot Robbie. Tá stvárni Sharon Tate, manželku Romana Polanskiho, ktorú zavraždila psychopatická rodina Charlesa Mansona.

 

Ďalej vo filme uvidíš hercov, ako Al Pacino, Emile Hirsch, Kurt Russell, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Michael Madsen, Tim Roth, James Marsden, Scoot McNairy či Margaret Qualley. Špičkový režisér, špičkové herecké obsadenie – jednoducho sa máme na čo tešiť. Slovenská premiéra je v súčasnej dobe plánovaná na 8. augusta (srpen) 2019.

 

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt a Margot Robbie ti vyrazia dych v debutovom traileri Tarantinovky Once Upon a Time in Hollywood

Ohodnoť článok
26
Foto: Sony Pictures Releasing