Nebolo to až tak dávno, čo sme v jednom z našich článkov naznačovali, že by sa Captain Marvel mohla stať ústrednou postavou fázy 4. Po premiére jej snímky, v ktorej nám ukázala svoju obrovskú moc, už však nebolo pochýb o tom, že postava Brie Larson bude pre MCU naozaj dôležitou. A to najmä v boji proti Thanosovi v komiksovke Avengers: Endgame.

 

Tá sa nám navyše nedávno pripomenula skvelým trailerom, na ktorého konci sme mohli vidieť už aj samotnú Captain Marvel. Či budeme ale v samotnom filme svedkami smrti Iron Mana, Stevea Rogersa alebo niekoho iného z pôvodných Avengers, to momentálne netušíme. Šéf Marvel Studios Kevin Feige však potvrdil, že sa postava Brie Larson už čoskoro ujme vedenia celého tohto filmového vesmíru:

 

Captain Marvel vystrieda Iron Mana a Captaina Americu. Po Endgame povedie Avengerov aj MCU

 

Keď sme zistili, že by Brie Larson mohla mať záujem a účasť v našom svete, prebehlo niekoľko stretnutí. Bola veľkou fanúšičkou postavy Captain Marvel, pričom jedným z vrcholov mojej kariéry v Marvel Studios bolo práve jej predstavenie na Comic-Cone, kde vyšla na pódium a pripojila sa k takmer všetkým ostatným hercom z našich filmov. Stála v popredí, čo bolo skvelou predzvesťou. A nielen toho, ako ju budú diváci obdivovať v úlohe Captain Marvel, ale aj postavenia jej hrdinky na čele celého MCU.

 

Snímku Avengers: Endgame režírujú Joe a Anthony Russovci (Captain America: The Winter Soldier, Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War) War) a jej premiéra je u nás naplánovaná na 25. apríla (duben) 2019. Pokiaľ sa chceš dozvedieť všetko podstatné o obsadení a príbehových teóriách, vstúp do tohto vlákna.

Bude podľa teba Captain Marvel obľúbeným lídrom medzi fanúšikmi?
Áno
1929 hlasov
Nie
2258 hlasov
Ohodnoť článok
32
Zdroj: heroichollywood.com