Prvú sériu novodobej Sabriny náš kolega z redakcie ohodnotil slušnými 7/10, sledovanie seriálu si užil a vo svete Chilling Adventures of Sabrina vidí veľký potenciál. Štýlový a svieži trailer k druhej sérii jeho slová rozhodne potvrdzuje a zdá sa, že čarodejnícke univerzum s nežnou i nebezpečnou Kieran Shipka má stále čo ponúknuť.

 

Páčili sa ti na prvej sérii Chilling Adventures of Sabrina mystické dobrodružstvá, temné kúzla, ale užil si si aj tínedžerské témy? V tom prípade budeš s pokračovaním viac než spokojný. 

 

Upútavka pri poukázaní na tajomné zákutia Sabrininho života v spojení so skladbou Cherry Bomb od kapely The Runaways dokáže navnadiť aj divákov, ktorí so seriálom ešte nemali tú česť.

 

 

Po 11-dielnej prvej sérii nás čaká skrátená druhá séria s 10 časťami. V nich bude polovičná smrteľníčka a polovičná čarodejnica Sabrina skúsenejšia a smrtonosnejšia, o čom svedčia aj vyššie priložené zábery.

 

V hlavnej úlohe seriálu opäť uvidíme skvelú Kiernan Shipka a ďalej sa objavia herci a herečky, ako Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Chance Perdomo, Richard Coyle či Ross Lynch. Pokračovanie Sabrininých dobrodružstiev a jej dospievanie budeš môcť prostredníctvom Netflixu sledovať už od 5. apríla (duben) 2019.

Ohodnoť článok
5
Zdroj: indiewire.com
Foto: Netflix