Očakávaná komiksovka Avengers: Endgame sa už nezadržateľne blíži, čo sme nedávno pocítili aj vďaka celkom novej ukážke. Tá pochopiteľne nechcela (a ani nepotrebovala) odhaliť príliš veľa, a tak sa okrem bielych kostýmov a niekoľkých ďalších drobných momentov sústredila skôr na nostalgiu a divácku lásku k jednotlivým postavám.

 

Neveselý, ponurý tón traileru a navodenie pocitu osudovosti boli navyše skvelými voľbami. To sa však tentokrát mení, pretože do diania opäť zasiahol obľúbenec Deadpool. Ako si možno spomínaš, youtuber s prezývkou Mightyraccoon! sa ešte koncom minulého roka postaral o prerábku prvej ukážky pre Endgame, v ktorej hlavy všetkých postáv vymenil práve za tú Deadpoolovu.

 

Tentokrát to ale vzal z trochu iného konca a v najnovšom traileri Deadpoola vložil priamo do diania. A hoci väčšinu postáv a ich interakciu zachoval, nejakú tú zámenu hláv si neodpustil ani teraz. Wade teda vtipne komentuje všetko naokolo a stáva sa súčasťou prostredia, kvôli čomu dostane napríklad ranu Stormbreakerom či šíp priamo do hlavy. Mightyraccoon! tak bezpochyby odviedol ešte lepšiu prácu než naposledy a výsledkom je ďalší internetový hit.

 

 

Ohodnoť článok
13
Zdroj: movieweb.com
Foto: youtube.com, Mightyraccoon!/Deadpool Invades Avengers: Endgame - Trailer 2