Pokiaľ patríš medzi pravidelných čitateľov Filmkultu, iste si postrehol niekoľkokrát zdielanú informáciu o tom, že 3. časť Bad Boys je už oficiálne skutočnosťou. Hlavné postavy samozrejme stvárni stará známa dvojica Will Smith a Martin Lawrence, bez ktorých si pokračovanie nevieme ani predstaviť.

 

Obaja herci sa v súčasnej dobe radia medzi päťdesiatnikov, a tak bolo skutočne na čase, aby sa pustili do novej časti skôr, než vyjdu z formy. Nie každý sa totiž dokáže udržiavať aj vo vyššom veku, ako napríklad Arnold Schwarzenegger či Sylvester Stallone. Najnovšie fotografie z natáčania dokazujú, že chémia medzi Smithom a Lawrencom je stále citeľná a o šialenú akciu bude postarané.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @_stoune_2.0,

 

Smith a Lawrence jazdiaci na motorke s guľometom pôsobia skutočne sviežo a odviazane, takže dúfame, že sa krátkeho úseku z tohto záberu dočkáme ihneď v prvom traileri. Okrem akčnej dvojky sa do deja 3. epizódy vrhne elitný tím AMMO.

 

Ten bude pozostávať z hercov a herečiek, ako Vanessa Hudgens, Charles Melton, Paola Nunez (bývala Mikeova priateľka) či Alexander Ludwig (seriál Vikingovia – postava Bjorna). Film v súčasnej dobe režíruje Adil El Arbi a Bilall Fallah a premiéra je predbežne odhadovaná na rok 2020. Viac informácií o filme nájdeš v tomto odkaze.

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comicbook.com
Foto: Sony