Ak sa už ani ty nevieš dočkať komiksovky Avengers: Endgame (čo pravdepodobne nevieš) a pozorne sleduješ všetky dostupné zábery, tak ti dozaista neunikla skutočnosť, že tvorcovia toho naozaj neprezrádzajú veľa. Práve naopak. Ich hlavným cieľom je totiž nepokaziť nám prekvapenia, ktorých v približne trojhodinovom filme určite nebude málo. Za to palec hore.

 

A hoci režiséri Joe a Anthony Russovci vedia ovplyvniť tvorbu ukážok, s predajom hračiek už príliš nezmôžu. Aj preto nám teraz predaj nových Funko Pop! figúrok naznačil, že by sme sa v Avengers: Endgame mohli dočkať odvety medzi Hulkom a Thanosom. V prvom kole v Infinity War zvíťazil záporák, no v tom druhom už to môže byť naopak.

 

 

Rozhodne si to aspoň mnohí prajú. Ako si môžeš všimnúť v príspevku vyššie, Hulk je opäť vo svojej zelenej podobe a zdobí ho aj krásna nová uniforma, ktorú sme si mohli vychutnať už v oficiálnom traileri. Aby sme sa ale netočili iba okolo hračiek, zameriame sa aj na postavu Wonga. Tá sa od svojho debutu v sólovke Doctora Strangea stala vo fanúšikovskom tábore pomerne obľúbenou.

 

Po udalostiach v Infinity War však môže byť ešte dôležitejšou. Strange je preč a Wong je tak jedným z mála hrdinov, ktorí sú schopní ochrániť The Sanctum v New Yorku so všetkými jeho pokladmi. Mohol by ale v Avengers: Endgame dostať aj titul Sorcerer Supreme? Podľa jeho hereckého predstaviteľa Benedicta Wonga to nie je vylúčené. Jeho odpoveď na Reddite hovorí za všetko.

 

Benedict wong today in reddit AMA , pretty much super confirmed ? i believe that his name is in the bottom in endgame poster. from r/marvelstudios
Ohodnoť článok
25
Zdroj: heroichollywood.com