Štart do nového pracovného týždňa sa ani tentokrát nezaobíde bez našej rubriky Raňajky s Filmkultom, ktorá ťa už tradične oboznámi s najzaujímavejšími novinkami z posledných dní.

 

Pikachu vnadí ďalšou ukážkou

 

Herec Ryan Reynolds sa na svojom instagramovom účte podelil s novými zábermi zo sľubne vyzerajúcej snímky Detective Pikachu. Americká premiéra je naplánovaná na 10. mája (květen) 2019 a pre viac informácií klikaj sem.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I actually have this bed. #DetectivePikachu

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Reynolds (@vancityreynolds),

 

Midsommar bude ďalším netradičným hororom

 

Režisér Ari Aster prezradil, že jeho horor Midsommar je v podstate Čarodejník z krajiny Oz pre zvrátených. Tiež dodal, že nemáme čakať ďalšie Hereditary, hoci snímka bude v istých momentoch poriadne desivá. Do kín vstúpi 9. augusta (srpen) 2019.

 

 

Seriálová Temná veža má svojho Rolanda aj Muža v čiernom

 

Seriálová adaptácia The Dark Tower od štúdia Amazon, ktorá nebude mať nič spoločné s filmom z roku 2017, obsadila ústredné postavy. Pištoľníka Rolanda stvárni Sam Strike (seriál Mindhunter) a Muža v čiernom si zahrá Jasper Pääkkönen (seriál Vikings).

 

Raňajky

 

Prečo bola odložená premiéra Wonder Woman 1984?

 

Producent komiksovky Charles Roven v nedávnom rozhovore prezradil, prečo bol druhý film s Wonder Woman posunutý o sedem mesiacov. Roven uviedol, že tvorcovia pôvodne plánovali, aby Wonder Woman opäť premiérovala v lete, no štúdio chcelo v závere roka 2019 nejaký trhák, a tak si s výrobou snímky švihli (Wonder Woman mala doraziť 1. novembra/listopad 2019).

 

Zástupcovia Warner Bros. ale usúdili, že lepší bude pôvodný letný plán (prvému filmu sa v tomto období finančne darilo), čo znamenalo, že Wonder Woman 1984 nakoniec dorazí až 4. júna (červen) 2020. Warnerov na záver minulého roka potešil úspešný Aquaman, pričom koncom tohto roka sa do kín zasa dostanú očakávané snímky Joker či It: Chapter Two.

 

Raňajky

 

Romantická komédia To All the Boys I’ve Loved Before dostane druhý diel

 

Pokračovanie romantickej komédie To All the Boys I’ve Loved Before od Netflixu natočí Michael Fimognari, ktorý tak vystrieda režisérku jednotky Susan Johnson. Fimognari na prvom filme pracoval ako kameraman. O scenár sa opäť postará Sofia Alvarez a očakáva sa aj návrat pôvodných hercov.

 

Raňajky

 

Snímka Terminator: Dark Fate získala skladateľa

 

Hudbu k nadchádzajúcemu sci-fi Terminator: Dark Fate zloží Tom Holkenborg, známy aj ako Junkie XL (Alita: Battle Angel, Mad Max: Fury Road, Deadpool).

 

Raňajky

 

Seriál Supernatural končí

 

Stanica The CW potvrdila, že seriál Supernatural skončí 15. sériou. Herci Jensen Ackles, Jared Padalecki a Misha Collins dokonca zverejnili aj video s vyjadrením. Finálna séria odštartuje už túto jeseň.

 

Ohodnoť článok
1
Zdroj: movieweb.com, collider.com, collider.com, collider.com, comingsoon.net, comingsoon.net, instagram.com
Foto: The CW/Warner Bros.